HAMAG-BICRO

Hrvatska agencija za malo gospodarstvo,
inovacije i investicije
OIB: 25609559342

ADRESA:
Ksaver 208, Zagreb

INFO TELEFON:
+385 1 488 10 15

hb-0112

Uprava
uprava@hamagbicro.hr
hamagbicro@hamagbicro.hr

Tel:+385 1 488 10 01
Tel:+385 1 488 10 03

Fax:+385 1 488 10 09

Jamstva
jamstva@hamagbicro.hr

Zajmovi
zajmovi@hamagbicro.hr

Internacionalizacija
invest@hamagbicro.hr

Inovacije
inovacije@hamagbicro.hr

Potpore
potpore@hamagbicro.hr

Savjetovanje
savjetovanje@hamagbicro.hr

Odnosi s javnošću
press@hamagbicro.hr

Zajmovi
zajmovi@hamagbicro.hr

Jamstva
jamstva@hamagbicro.hr

Kako do vlasničkog kapitala?
seed@hamagbicro.hr

B LIGHT:
blight@hamagbicro.hr

EUREKA:
eureka@hamagbicro.hr

EUROSTARS:
eurostars@hamagbicro.hr

STPII:
inovacije@hamagbicro.hr

Mreža PPI-ja:
mreza@hamagbicro.hr

EEN:
een@hamagbicro.hr

BIOCENTAR:
info@biocentre.hr

OBZOR 2020: mala i srednja poduzća
renato.vrebac@hamagbicro.hr

OBZOR 2020: pristup financijskim sredstvima
matko.boskovic@hamagbicro.hr

MSPI:
info@mspi.hr

Smart Factory Hub:
smartfactoryhub@hamagbicro.hr

PPI2Innovate:
ppi2innovate@hamagbicro.hr

KISS ME:
kissme@hamagbicro.hr

Planinu će pomaknuti samo onaj
tko je na početku pomicao kamenčiće.

Kineska poslovica

HAMAG BICRO

Hrvatska agencija za malo gospodarstvo, inovacije i investicije

Poduzetnicima pružamo podršku kroz sve razvojne faze njihovog poslovanja – od istraživanja i razvoja ideje pa sve do komercijalizacije i plasmana na tržište.


Potičemo osnivanje i razvoj subjekata malog gospodarstva, ulaganje u malo gospodarstvo, financiranje poslovanja i razvoj subjekata malog gospodarstva kreditiranjem i davanjem jamstva, kao i davanjem potpora za istraživanje, razvoj i primjenu suvremenih tehnologija.


Pruža financijsku potporu inovativnim i tehnološki usmjerenim tvrtkama u Hrvatskoj.